Спеціалісти центру

Запис до спецiалiста

Єлена Міндюк

Психотерапевт у напрямку дитяча-юнацька психотерапія, системно-сімейної консультування, пре-пренатальні психологія

Лікар вищої категорії, психіатр дитячий, (КЗЛОДПНД 26 років). Психотерапевт. Освіта-Дитяча та юнацька психотерапія -Трускавець 2. Сімейна системна психотерапія —субпроект Трускавець2, Пре- та перенатальна психологія -Львів/Австрія,  Танце — рухова терапія — Львів /Київ. Психотерапевтична практика 20 років. Член Української Спілки Психотерапевтів. Член секції по Дитячій та юнацькій психотерапії, учасник стафу секції. Ко-терапевт навчального проекту по Дитячій та юнацькій психотерапії. Супервізор з напрямку Дитяча та юнацька психотерапія.

Робота з дітьми що переживають вікові кризи, мають проблеми з самоприйняттям, конфлікти з дорослими та однокласниками, переживають розлучення батьків чи втрату значимої особи,конфлікти в родині, з підлітками що загубили інтерес до спілкування, мають апатію до всього,анонсують на дорослих, мають страхи.

Індивідуальні консультації з дорослими на запит, психосоматичні проблеми, переживання кризових станів, сімейні консультації, як пари чоловік -дружина, так і батьківської пари.

Групова робота — з дітьми «Майстерня успіху»,; з підлітками,; з дорослими — групи батьківської підтримки, психосоматичні проблеми, профвигорання, пошук власної рівноваги.

Запис до спецiалiста

Бондаренко Марта

Практичний психолог, індивідуальні та сімейні консультації, спеціаліст з напрямку дитячо-юнацька психотерапія. Досвiд роботи — бiльше 10 рокiв.

 

Диплом за спеціальністю психолог-дослідник –викладач , виданий ЛНУ ім .І. Франко, навчання з напрямку –Основи індивідуального та сімейного психологічного консультування- при УНМУ Практичної психології та соціальної роботи ім .Г.С Костюка АПН України. Член Української спілки психотерапевтів. Робота з сексуальністю у гештальт  терапії, навчання при УСП, з напрямку дитячо-юнацька психотерапія.  

Моя спеціалізація це робота з сім’ями, дітьми та підлітками, конфлікти із батьками, проблеми сепарації ідентифікації,, невпевненість у собі, проблеми із комунікацією з однолітками ,занижена самооцінка, високий рівень агресії, спад успішності, відсутність мотивації. 
Робота з парами, сімейні проблеми, проблеми сексуальності у парі, кризові періоди, розлучення.
А також психоматичні стани , депресія, підвищена тривожність, швидка втомлюваність, проблеми із сном ітд. 

Групова робота з підлітками – проект кіноклуб. Групові  Дівочі посиденьки із мега Мамочками близнюків.

Запис до спецiалiста

Людмила Верцімага

Спеціаліст по масажу. Освіта медична, робота в державній клініці КЗ ЛОР ЛОПНД, стаж 15років.