Групові кінотерапевтичні заняття для дітей та підлітків

 “Свідомий-Я”

Заняття з використанням унікальних методів, арт-терапії, пантомім, орієнтовано-тілесної терапії, гештальт , когтітивно- біхевіоральних технік.

Групи ведуть професійні сертифіковані психологи, психотерапевти з напрямків дитячо-юнацької психотерапії.

Підлітковий вік  дитини –це важкий  період  та випробування для всієї родини. В цей час відбуваються надзвичайні особистісні зміни у психиці  Вашої дитини, це період  коли їй потрібно  повністю заново трансформуватись з  дитини у  дорослого!!!! Зробити скачок  від дитинства до дорослого життя, і все це за дуже короткий час. Цей період сповнений  протирічь, сумнівів, бунтарства, конфліктів, суму, страху, гніву, самотності. Розвиток особистості  підлітка виходить на  якісно новий   соціальний  рівень, формується  свідоме відношення особистості до себе, до свого оточуючого суспільства . У цей період формується  потреба більш глибоко зрозуміти себе, розібратись у своїх почуття станах та емоціях

  • Взнати себе зрозуміти, усвідомити свої ресурси ( слабкі та сильні сторони);
  • Навчитись краще відчувати себе, свої бажання ;
  • Освоїти елементарні навички керування власними емоціями;
  • Задумуватись про свої життєві плани, перспективи, цілі та мотиви, та способи їх досягнення;
  • Отримати конструктивний досвід живого спілкування –вміння слухати, висловлювати свою власну точку зору, знаходити компромісні рішення.

Для кого наша програма буде корисна та з  якими проблемами ми працюємо 

-бажання розібратись у собі ( криза ідентичності);

-тривоги /страхи;

-завищена чи занижена самооцінка;

-конформність (залежність від  думки більшості)

— конфлікти з батьками ;

— труднощі у спілкуванні з однолітками;

— відсутність перспектив відносно свого майбутнього.

Що відбувається у нас на заняттях

Спеціфікою групової кінотерапії де провідним видом діяльності є перегляд тематичних відео з використанням різних арт- терапевтичних методів та різних технік є унікальне поєднання різних вправ, технік, ігор, на засвоєння елементарних навичок релаксації, на розуміння самого себе, на усвідомлення своїх власних потреб, цінностей, бажань, а також на усвідомлення групової динаміки яка виникає у процесі  групового консультування, обговореннь в групі, що дозволяє швидко навчитись  взнати краще інших учасників групи, вчитись будувати конструктивні стосунки з оточенням.

Навчання розраховане на 15 зустрічей  по 1.20хв один раз в неділю. Оптимальна кількість учасників до 10 дітей.

Попередньо необхідна консультація  психолога, для проведення діагностики , для виявлення індивідуальних особливостей та індивідуальних цілей для кожного підлітка групової терапії.

Заняття в нашій групі , дають дитині зразу реальний життєвий досвід —  вона завжди буде взаємодіяти з різними людьми, буде частиною різних колективів. Наші спеціалісти забезпечать психологічну та фізичну безпеку, підтримають, допоможуть та направлять кожну дитину.

Для чого дітям потрібно показувати кіно???

Це опосередкований  спосіб зняття стресу та розслаблення, навчання, наслідування,  самопізнання та розвитку  цілому. У кіно є зав‘язка, розвиток, кульмінація та розв‘язка. Для дитини це можливість поринути в історії які близькі, в яких розвиваються події, де вони можуть отримати певні відповіді на свої запитання, що турбують., побачити інші варіанти реакцій, поведінки інших людей,та  моделі рішень конфліктних ситуацій.